
15:00, 18 липня 2017 р.
Шанувальники «Черкаського Дніпра» звернулися з відкритим листом до Володимира Лашкула
Учасник Першої ліги чемпіонату України з футболу "Черкаський Дніпро" зробив звернення до свого колишнього президента Володимира Лашкула за допомогою відкритого листа. Клуб просить Володимира Лашкула "повернутися до справ футбольного клубу, підтримавши його участь у сезоні 2017/18".
Під відкритим листом підписалися, як керівники клубу, так і представники уболівальників, а також міський голова Черкас Анатолій Бондаренко і президент федерації футболу в Черкаській області Володимир Фощій.
Лист опубліковано на сайті клубу.

Аркуш-1

Аркуш-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:07
22 червня
ТОП новини
Оголошення
18:20, Вчора
20:36, 16 червня
2
00:03, 14 червня
4
12:46, 25 червня
4
11:15, 15 червня