• Головна
  • На яку спеціальність вивчитися в Черкасах найдорожче?
10:40, 18 липня 2017 р.

На яку спеціальність вивчитися в Черкасах найдорожче?

Вступна кампанія-2017 на Черкащині вже стартувала. Дехто з абітурієнтів впевнений, що за підсумками ЗНО вступить до вищого навчального закладу на безоплатне навчання, та багатьом доведеться за свою майбутню професію заплатити. Яка найдорожча спеціальність у черкаських ВНЗ та скільки доведеться заплатити батькам за 4 роки навчання, про це кореспондент сайту «Економіка сьогодення» дізнався, провівши власне дослідження.

Найдорожчий бакалавр у Черкаському національному університеті ім. Богдана Хмельницького виявився на спеціальностях право та філологія (переклад – германські мови). Вартість навчання на філології (переклад – германські мови) коштує 62 800 грн. Право коштує так само.

Отримати бакалавр у Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту найдорожче буде на спеціальностях: туризм; маркетинг; облік та оподаткування; економіка; економічна кібернетика; фінанси, банківська справа та страхування. Вартість навчання – 18 640 грн.

У Черкаському державному технологічному університеті усі спеціальності коштують 45 200 гривні.

У Черкаському інституті банківської справи найдорожче навчання на спеціальності право – 59 500 грн.

У Черкаському інституті пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля також є право. Вартість навчання порівняно з іншими університетами тут найдешевша – 38 000 гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #внз #платне #навчання #спеціальності
Оголошення
live comments feed...