• Головна
  • В обласному краєзнавчому музеї провели Етнодень
10:10, 18 липня 2017 р.

В обласному краєзнавчому музеї провели Етнодень

В Черкаському обласному краєзнавчому музеї, в ході підготовки до 100-річного ювілею закладу, відбувся Етнодень.

Для учасників заходу було проведено авторську екскурсію «Цікаві та магічні особливості традиційного одягу Черкащини» від Вікторії Наумчук, завідувача відділу етнографії ЧОКМ;

Автором ідеї та учасником є Тетяна Григоренко, провідний науковий співробітник методичного відділу. У проведенні свята взяли участь Валентина Хілобок, старший науковий співробітник відділу етнографії; Оксана Черкашенко, вчений секретар; Вікторія Огієнко, старший науковий співробітник відділу науково-просвітницької та виставкової роботи; Андрій Лементар, музейний доглядач, – розповідають у департаменті культури Черкаської ОДА.

Під час екскурсії відвідувачі були активними учасниками театралізованого інтерактивного дійства: брали участь в усіх етапах щодо створення полотна та одягу; пригощалися смаколиками; переглянули фотографії із зображенням автентичних строїв Середньої Наддніпрянщини; були глядачами та учасниками дефіле в традиційному одязі Черкащини та вчилися вишивати під час рукодільного практикуму від Марини Філь - однієї із активних учасниць смілянського гурту «Дивина».

Гостей свята зацікавив майстер-клас «Лялька-мотанка» від Людмили Медведевської, художниці ЧОКМ. Кожен з учасників виготовив ляльку-мотанку для себе як оберіг.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #краєзнавчий #музей #етнодень
Оголошення
live comments feed...