
09:20, 18 липня 2017 р.
Черкаські патрульні допомогли підліткові, який впав з велосипеда та травмувався
16 липня до патрульних поліцейських звернулись небайдужі громадяни з повідомленням про те, що на черкаській дамбі впав з велосипеда хлопець.

Інспектори викликали швидку медичну допомогу та супроводили потерпілого до Третьої міської лікарні, де на екіпаж уже чекали батьки підлітка.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:07
22 червня
ТОП новини
Оголошення
18:20, Вчора
20:36, 16 червня
2
00:03, 14 червня
4
12:46, 25 червня
4
11:15, 15 червня