• Головна
  • Стратегію розвитку Черкас формуватимуть на двадцять років
18:00, 17 липня 2017 р.

Стратегію розвитку Черкас формуватимуть на двадцять років

Заступник черкаського міського голови Роман Буданцев та директор департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради Ірина Удод зустрілися з координатором регіональних проектів громадського об’єднання «Всеукраїнська Громадянська Платформа «Нова Країна» Оленою Горб. Результатом зустрічі стала домовленість про допомогу мерії Черкас з боку громадянської платформи у формуванні стратегії розвитку міста на наступні двадцять років.

– Тільки стратегія розвитку міста дає поштовх до змін. Хаотичні рухи, навіть якщо вони правильні, не призведуть до цілісної і гармонійної картини міста. Саме тому такі зустрічі, як відбулася в мене з партнерами з громадянської платформи «Нова країна», є такими важливими та продуктивними, – вважає заступник міського голови Роман Буданцев.

Уже у вересні заплановано провести стратегічну сесію з представниками різних кіл, жителями міста.

– Це надзвичайно важливо, що з нами співпрацюватиме Олена Горб, адже в неї вже є успішний досвід проведення подібних сесій у вісімнадцяти містах України, – говорить Ірина Удод. – Це абсолютно безкоштовно для нас, а от те, що ми отримаємо на виході – важко оцінити, це просто необхідно.

«Нова країна» є абсолютно неполітичною євроорганізцією, яка спеціалізується на розробці стратегії і реформ в Україні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #місто #розвиток #стратегія
Оголошення
live comments feed...