• Головна
  • У Черкасах мешканці 44 гуртожитків отримали можливість приватизувати свої кімнати
14:50, 17 липня 2017 р.

У Черкасах мешканці 44 гуртожитків отримали можливість приватизувати свої кімнати

Директор департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради Ірина Удод сьогодні на ранковій нараді розповіла про стан передачі гуртожитків та безгосподарчих об’єктів у власність територіальної громади, - інформує прес-служба ради.

За її словами, у комунальну власність житлового фонду вже передано 25 житлових будинків та інших об’єктів. Серед таких – приміщення МСЧ поліклініки «Фотоприлад», спортивний комплекс із басейном «Сокіл», будівля колишньої тютюнової фабрики. Також – 44 гуртожитки з 57-ми (а саме: 21 гуртожиток приватних підприємств та 23 гуртожитки підприємств-банкрутів). Ще шість – у процесі передачі та 13 – на черзі.

Крім цього, до комунальної власності прийнят 32 спортивних та дитячих майданчиків, близько 37 км тепломереж та понад 26 км мереж водопостачання та водовідведення, 389 зупинок громадського транспорту, 48 контейнерних майданчиків.

– Однією з важливих функцій є забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків. Зокрема, набуття права власності на кімнати, в яких вони проживають. Це визначено у Законі України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків». Але зробити це можна лише після передачі зазначених об’єктів до комунальної власності. Тому відповідна робота продовжуватиметься, – пояснює Ірина Іванівна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #гуртожитки #приватизація
Оголошення
live comments feed...