• Головна
  • Відсьогодні стартував набір у патрульну поліцію Черкас
12:30, 17 липня 2017 р.

Відсьогодні стартував набір у патрульну поліцію Черкас

17 липня стартував набір у патрульну поліцію Черкас та Умані. Очікують набрати 170 майбутніх правоохоронців. 100 патрульних працюватимуть в Умані, 40 забезпечуватимуть безпеку на дорогах та ще 30 осіб залишаться у Черкасах, – передає кореспондент vikka.ua.

"Куди розподілимо майбутніх патрульних – залежатиме від їхніх здібностей. Частина працюватиме в місті, ще частина займатися забезпеченням безпеки дорожнього руху на дорогах місцевого та загальнодержавного значення в Уманському районі. Ще третя категорія – майбутні спецназівці. Їх обиратимуть із найспортивніших та найвитриваліших", – зазначив начальник ГУ Нацполіції в Черкаській області Валерій Лютий.

Обов’язки інспектора патрульної поліції включають:

– патрулювання визначеної території для забезпечення публічної безпеки і порядку;

– швидке та ефективне реагування на правопорушення;

– виїзд на виклики громадян по лінії 102;

– забезпечення безпеки дорожнього руху;

– надання невідкладної допомоги громадянам;

– здійснення заходів, спрямованих на розкриття злочинів по гарячих слідах, а також протидія злочинності.

Майбутнім патрульним пропонують заробітну плату від 8 000 грн, щорічну оплачувану відпустку тривалістю від 30 днів, безоплатне обслуговування поліцейського та членів його сім’ї у закладах охорони здоров’я МВС, компенсацію 75% вартості санаторно-курортного лікування та відпочинку для поліцейського та 50% для членів його сім’ї, гарантовану матеріальну допомогу у разі ушкодження здоров’я під час несення служби.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вік від 20 до 35 років, повна загальна середня або вища освіта, наявність посвідчення водія категорії В, готовність до служби в будь-якому місті України у зв’язку зі службовою необхідністю.

Необхідні якості та навички: висока мотивація та орієнтація на якісні зміни в державі, прагнення допомагати людям, вільне володіння українською мовою, здатність швидко приймати рішення та діяти в екстремальних ситуаціях; дисциплінованість, організованість, відповідальність; комунікабельність, ввічливість, стриманість; вміння аргументовано висловлювати свою думку.

Заповнити анкету кандидати можуть на офіційному сайті патрульної поліції у розділі Набори (http://patrol.police.gov.ua/ru/jobs/). Прийом анкет триває від сьогодні до 5 серпня 2017 року.

Відбір має чіткі етапи: кандидат подає заявку на участь у конкурсі, проходить тестування, медичне обстеження, перевірку рівня фізичної підготовки й співбесіду з поліцейською комісією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #патрульна #поліція #набір
Оголошення
live comments feed...