
11:30, 15 липня 2017 р.
Бондаренко інтригує «великою дугою з гербом»
На в'їздах до Черкас можуть з'явитися спеціальні композиції. Про таку ідею повідомив журналістам під час брифінгу міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.
– Наразі ведуться переговори з однією компанією, щоб облаштувати в Черкасах в'їзні композиції. Щоб була велика дуга з гербом Черкас, – пояснив міський голова.
Крім цього, мер пообіцяв черкащанам сюрприз, який додасть туристичної привабливості обласному центру.
– Ми зараз вивчаємо і доцільність цього, і майбутнє можливе навантаження. Щоб це стало ще однією родзинкою Черкас, як стала водонапірна вежа Шухова, – заінтригував Бондаренко.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:07
22 червня
ТОП новини
Оголошення
18:20, Вчора
20:36, 16 червня
2
00:03, 14 червня
4
12:46, 25 червня
4
11:15, 15 червня