
18:49, 13 липня 2017 р.
Депутати трошки виділили грошей для черкаської поліції
Депутати Черкаської міськради надали субвенцію черкаській поліції у сумі близько 194 тисячі гривень. За таке рішення обранці проголосували на сьогоднішньому сесійному засіданні, внісши зміни до Програми забезпечення правопорядку в місті Черкаси на 2016-2020 роки, – пише Про все.
Кошти поліція спрямує на придбання необхідних матеріально-технічних засобів. Передусім, це відеореєстратори, монітори, карти пам’яті тощо.
Окрім того, у списку й придбання й велосипедів та шоломів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:07
22 червня
ТОП новини
Оголошення
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня
18:10, 20 червня