• Головна
  • Якісний ремонт промислового холодильного обладнання
Реклама
12:20, 11 червня 2017 р.

Якісний ремонт промислового холодильного обладнання

Реклама

Холодильне обладнання використовують для тривалого збереження свіжості харчових продуктів на підприємствах громадського харчування і в мережі торгових центрів. Медицина, харчова промисловість, складське господарство та інші галузі промисловості потребують надійного холодильному обладнанні. Для забезпечення стабільності в роботі обладнання необхідно, дотримання правил його експлуатації, якісне сервісне обслуговування своєчасне усунення несправностей.


Компанія НВП «Промтехгруп» готова виконати роботи по ремонту різноманітної холодильної техніки промислового призначення на високому професійному рівні. Детальна інформація про послуги, що надаються розміщена на ресурсі підприємства promtechgroup.net. Фахівці компанії відремонтують промислові холодильні компресори, установки, агрегати, системи кондиціонування, челлери, градирні, зроблять ремонт і перемотування обмотки статора компресорів (напівгерметичних гвинтових і поршневих), насосів, електродвигунів від 1 кВт. Висококваліфіковані співробітники науково - виробничого підприємства «Промтехгруп» володіють необхідними навичками виконання монтажних, ремонтних робіт та технічного обслуговування холодильного обладнання. Для персоналу компанії постійно організовується навчання для підвищення кваліфікації у представників брендів, що постачають запчастини та інші складові. Підприємство володіє багатою матеріально - технічну базу, що відповідає сучасним викликам. Новітнє обладнання та інструмент, забезпечують високу якість виконуваних робіт. Велика частина робочих процесів виконується в автоматичному режимі. Наявність Ліцензії на виробничу діяльність дозволяє компанії реалізовувати складні технічні проекти, приймаючи на себе всю відповідальність за результати. Сервісний центр підприємства підтримує необхідний запас оригінальних запчастин для різних видів устаткування, а також необхідні витратні матеріали. Це забезпечує оперативність виконання ремонтних робіт.

Компанія НВП «Промтехгруп» працює з клієнтами на українській території і в країнах СНД. На всі виконувані роботи надається гарантія, тривалість якої становить дванадцять місяців. Компанія «Промтехгруп» є надійним партнером, завжди сумлінно виконує договірні зобов'язання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...