• Головна
  • У Черкасах відкрилася персональна виставка молодого художника (ФОТО)
09:50, 11 липня 2017 р.

У Черкасах відкрилася персональна виставка молодого художника (ФОТО)

У Черкасах відкрилася персональна виставка молодого художника (ФОТО)

Черкаський обласний художній музей презентував виставку молодого канівського художника Володимира Вовчка.

Володимиру 22 роки, народився в Каневі, малює з дитинства, спочатку прийшов у Канівську школу мистецтв, згодом став студентом коледжу культури і мистецтв та Канівського гуманітарного інституту, якій закінчив у 2016 році. Зараз хлопець навчається у Львівській Національній академії мистецтв на відділенні монументального живопису, – розповідають у художньому музеї.

Володимир належить до числа обдарованих молодих художників, який працює в техніці графіки та акварелі. Його малюнки виткані з павутиння абстрактних візерунків, крапочок, геометричних та рослинних орнаментів. Та при детальному розгляді бачиш всесвіт – божественне та земне, космічне та буденне і це спонукає зупинитися та замислитися.

У Черкасах відкрилася персональна виставка молодого художника (ФОТО), фото-1

Художник розповідає, що роботи народжуються в його уяві несподівано. Для того, щоби не загубити ідеї, які раптово виникають, він завжди має при собі блокнот і ручку для замальовок. Процес може тривати від кількох днів до місяців, поки не буде створений закінчений образ.

У Черкасах відкрилася персональна виставка молодого художника (ФОТО), фото-2

Пробує автор себе і на великих полотнах, змішуючи техніки та поєднуючи в єдиний простір різні теми. Незважаючи на те, що графіка – мистецтво лінійне, строге, засноване на сполученні чорного і білого, художник додає яскраві кольорові плями до полотна, що надає творам цілісності та закінченості.

Через свої роботи художник відкриває завісу власного внутрішнього світу. Будучи філософом і мрійником, як і більшість молодих і творчий людей, він пізнає світ, прагне зробити його кращим і донести до нас філософію простих і звичних речей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #виставка #художник #володимир #вовчок
Оголошення
live comments feed...