• Головна
  • У Черкасах легалізовано виплати зарплати в сумі понад 360 тисяч гривень
12:30, 10 липня 2017 р.

У Черкасах легалізовано виплати зарплати в сумі понад 360 тисяч гривень

У Департаменті соціальної політики Черкаської міської ради прозвітували про роботу робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Зокрема завдяки проведеним заходам було легалізовано понад 360 тисяч гривень доходів працівників. Про це інформує Черкащани LIVE.

З початку року проведено 6 засідань робочої групи, на які було запрошено 116 керівників суб’єктів господарювання. Заслухано 51 суб’єктів господарської діяльності, у яких середньомісячна заробітна плата (згідно звітів Форми № 1 – ДФ) є нижчою від встановленого законодавством мінімального рівня.

За даними Державної податкової інспекції у м. Черкасах з початку 2017 року згідно поданих звітів з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по м. Черкаси було створено 1206 нових робочих місць.

За результатами діяльності робочої групи та проведених заходів по суб’єктах господарської діяльності – юридичним особам з початку року легалізовано доходу на суму – 268,9 тис грн, додаткові надходження до бюджету податку на доходи з фізичних осіб на суму – 48,4 тис гривень.

По суб’єктах господарської діяльності – ФОП легалізовано доходу на суму – 91,6 тис гр., додаткові надходження до бюджету податку на доходи з фізичних осіб на суму – 16,5 тис гривень.

На засіданні робочої групи з 14 офіційно запрошених суб’єктів господарської діяльності були присутні 2, а саме: ФОП Коростильова Таміла Федорівна та ФОП Круглова Олена Валеріївна. Надали письмові пояснення лише 2 суб’єкти господарювання: ТОВ «Тайгер Трейдинг Ко» та ТОВ «Керамбуд Групп».

З’ясовано, що недотримання встановленого законодавством мінімального рівня заробітної плати на цих підприємствах сталося через переведення працівників на неповний робочий день (тиждень) у зв’язку з відсутністю обсягів робіт.

Натомість деякі суб’єкти господарської діяльності не з’явились на засідання робочої групи, без пояснення поважних причин відсутності, а саме:

– ТОВ «Базилєвс», керівник Чепурна Надія Олександрівна;

– Черкаське обласне товариство кролівників та звірників-любителів, керівник Пухир Олександр Олександрович;

– ТОВ «Вальдес», керівник Лоскуєв Василь Леонідович;

– ТОВ «Медичний центр дезінфекції», керівник Михновський Федір Іванович;

– ТОВ «Оріон-Глас СК», керівник Яцентюк Анатолій Миколайович;

– ПП «Добробуд-Черкаси», керівник Бас Тетяна Антонівна;

– ФОП Ільченко Людмила Яківна;

– ФОП Валюлевич Галина Володимирівна;

– ФОП Литвиненко Марія Петрівна;

– ФОП Лаут Альона Миколаївна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #зарплати #легалізація #зайнятість
Оголошення
live comments feed...