• Головна
  • Черкаські патрульні нагадують про виховання в дітей дисципліни поводження на вулиці й у транспорті
11:30, 10 липня 2017 р.

Черкаські патрульні нагадують про виховання в дітей дисципліни поводження на вулиці й у транспорті

У попередженні дорожньо-транспортних випадків з дітьми важливу роль відіграє робота дорослих з роз’яснення правил дорожнього руху і дисциплінованого поводження на вулицях та дорогах. Такі пустощі, як чіпляння за драбину позаду тролейбуса, можуть призвести до трагічних наслідків – травмування, каліцтва, загибелі.

Щоб не допустити лиха на дорозі, батькам необхідно провести виховну бесіду зі своїми дітьми, особливо зараз, коли у них з'явилося багато вільного часу під час літніх канікул, і підлітки просто не знають, чим зайняти себе.

Важливо не дозволяти дітям самостійно їздити на громадському транспорті. Не допускати ігор на проїжджій частині дороги та поблизу неї – це може коштувати дитині життя.

Заборонено чіплятися на підніжку транспорту і не стрибати на ходу, щоб у погоні за екстримом не заохотити і не подати негативного прикладу іншим дітям, порушуючи при цьому правила дорожнього руху.

Черкаські патрульні нагадують про виховання в дітей дисципліни поводження на вулиці й у транспорті, фото-1

Батькам варто пам'ятати, що невиконання ними або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей, тягнуть за собою адміністративну відповідальність за ст.184 КУпАП. Даною статтею передбачено попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Ті самі дії, вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, тягнуть за собою накладення штрафу від двох до чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #патрульні #діти #дисципліна #транспорт
Оголошення
live comments feed...