Як правильно вибрати чохол на айфон: інструкція з вибору
Новини компаній
09:30
25 липня
Звання кращого спортсмена червня на Черкащині здобула майстер спорту України міжнародного класу з дзюдо Анастасія Сапсай. Про це повідомляють у відділенні НОК України в Черкаській області.
На відкритому Континентальному Кубку з дзюдо, що відбувся в червні в місті Бухарест (Румунія), Анастасія посіла ІІІ місце у ваговій категорій + 70.
Спортсменка та її тренер Володимир Римар отримають грошову винагороду від відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області.
Анастасія Сапсай і Володимир Римар