• Головна
  • Працівники КП "Дирекція парків" перебувають у шоці, виконуючи доручення заступника міського голови
13:40, 7 липня 2017 р.

Працівники КП "Дирекція парків" перебувають у шоці, виконуючи доручення заступника міського голови

У підприємстві нагадують, що новий куратор парків у Черкасах Геннадій Шевченко відразу після свого призначення почав засипати Дирекцію дорученнями про надання документації щодо фінансової діяльності підприємства, капітальних та інвестиційних проектів.

Так, упродовж трьох останніх днів бухгалтери та економісти змушені залишатися після роботи, аби виконати доручене у зазначені терміни. Шевченко вимагає інформацію якщо не з дня на день, то вже наступного. Сьогодні зранку – чергове доручення.

Наразі фахівці підприємства вже відсканували 2100 сторінок різної документації.

– У нас уже навіть техніка вийшла з ладу від перегріву, – зазначає керівник комунального підприємства Володимир Стойко. – Люди шоковані. Кажуть, такої роботи тут вони ще не виконували.

Крім того, копіювання відриває працівників від виконання поточних завдань. У КП "Дирекція парків" вважають таку ситуацію деструктивною.

Через ситуацію, яка склалася, директор підприємства днями сам звернувся до аудиторів, аби ті перевірили "Дирекцію парків". Володимир Стойко переконаний, що всі папери – в порядку, тож боятися комунальникам нічого. Хіба що навали сканувальних процедур, які гальмують роботу над іншими важливими проектами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #дирекція #парків #шевченко
Оголошення
live comments feed...