• Головна
  • Послугою «Шлюб за добу» в Черкасах скористалося 68 молодят
08:50, 7 липня 2017 р.

Послугою «Шлюб за добу» в Черкасах скористалося 68 молодят

Станом на кінець червня в Черкасах новою послугою Міністерства юстиції України «Шлюб за добу» скористалися 68 пар. Про це інформує в. о. начальника головного територіального управління юстиції в області Олександр Свіренюк.

Для того, щоб скористатися послугою експрес-одруження молодятам достатньо зробити кілька простих кроків:

1) звернутися до організатора шлюбної церемонії у місті Черкаси – це комунальне підприємство «Центральний стадіон» за адресою: м. Черкаси, вул. Смілянська,78; контактні телефони: (0472) 37-14-68, 45-21-93 (контактна інформація про організаторів розміщена на сайті Головного територіального управління юстиції: http://uprav.ck.minjust.gov.ua/?part=kerivn7).

2) обрати час і місце проведення реєстрації шлюбу;

3) укласти відповідний договір із організатором;

4) прийти на весілля.

Документи, необхідні для державної реєстрації шлюбу:

*Паспорт громадянина України, паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства. У разі якщо заявником є іноземець, особа без громадянства додається документ, що підтверджує законність його (її) перебування на території України.

*У разі якщо заявники або один з них раніше перебували в шлюбі, документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним (свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, про визнання шлюбу недійсним, яке набрало законної сили, свідоцтво про смерть одного з подружжя, висновок відділу державної реєстрації актів цивільного стану про анулювання актового запису про шлюб, який є недійсним тощо).

Документи, складені іноземною мовою, подаються разом з їх перекладами на українську мову, засвідченими в установленому порядку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #послуга #шлюб #одна #доба
Оголошення
live comments feed...