
16:50, 6 липня 2017 р.
У місті вандали розбивають скло на щойно встановлених зупинках
У Черкасах на другий день після встановлення зупинок невідомі повибивали вікна, повідомили містяни в соцгрупі “Типові Черкаси”, – пише Дзвін.
“А потім розказують, що влада погана! З себе треба починати! Якщо ти бидло, то ти бидло, і ніяка влада тут ні до чого!” – коментують черкащани.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:07
22 червня
ТОП новини
Оголошення
12:47, 25 червня
1
15:08, 22 червня
5
12:46, 25 червня
2