• Головна
  • ЧДТУ підписав меморандум про співпрацю з Українською академією наук
14:50, 6 липня 2017 р.

ЧДТУ підписав меморандум про співпрацю з Українською академією наук

Учора до Черкаського державного технологічного університету завітав голова відділення Стратегічного розвитку України Української академії наук, головний редактор міжнародного науково-практичного журналу «Проблеми інноваційно-інвестиційного розвитку» Леонід Григорович Шморгун, – повідомляє прес-служба навчального закладу.

Леонід Григорович тривалий час очолював секцію з питань освіти відділення економіки і управління Української академії наук, тож він ніяк не зміг залишитися осторонь резонансних подій в ЧДТУ.

– Нині я опікуюся питаннями освіти, консультую Уряд України та беру участь у міжнародних конференціях. Відтак, мені не байдужа ні освіта, ні освітній заклад, у якому я зараз перебуваю, ні його доля, – зазначив у вітальному слові голова відділення Стратегічного розвитку України Української академії наук Леонід Шморгун.

Леонід Шморгун зустрівся з колективом Черкаського державного технологічного університету, аби обговорити актуальні питання, висловити підтримку чинному керівнику навчального закладу Олегу Григору та запропонувати підписати меморандум про співпрацю.

Оскільки Леонід Шморгун є головним редактором фахового журналу «Проблеми інноваційно – інвестиційного розвитку», який видається 8-ма мовами і на сторінках якого науковці діляться своїм досвідом, думками, інноваціями, публікаціями, матеріалами, доробками у різних наукових галузях, то саме угоду про можливість публікацій на сторінках міжнародного наукового видання і було підписано в присутності колективу ЧДТУ.

– Публікації науковців Черкаського державного технологічного університету у міжнародному виданні – це чудова нагода повідомити світу про досягнення наших фахівців та про ефективний розвиток нашого навчального закладу, – наголосив в.о. ректора ЧДТУ Олег Григор.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #чдту #меморандум #співпраця
Оголошення
live comments feed...