• Головна
  • Черкащанин Олексій Сюткін став призером чемпіонатів України з триатлону та акватлону
17:22, 5 липня 2017 р.

Цими вихідними у місті Вишгород, що на Київщині, триатлоністи зі всієї України змагалися у відкритому чемпіонаті України з триатлону на олімпійській дистанції та чемпіонаті України з акватлону. Черкащина на змаганнях була представлена п’ятьма спортсменами. Про це повідомляють у відділення Національного Олімпійського комітету в Черкаській області.

В основному чемпіонаті з триатлону спортсмени долали олімпійську дистанцію, що включала в себе плавання – 1500 метрів, велоетап – 40 кілометрів та біг – 10 кілометрів. В акватлоні спортсмени змагалися у плаванні на 1 кілометр та бігу на 5 кілометрів.

За підсумками змагань Олексій Сюткін посів 3 місце у відкритому чемпіонаті України з триатлону на олімпійській дистанції та 2 місце у чемпіонаті України з акватлону.

Черкащанин Олексій Сюткін став призером чемпіонатів України з триатлону та акватлону, фото-1

Також 3 місце у відкритому чемпіонаті України з триатлону на олімпійській дистанції серед молоді посіла Карина Євтушенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію