• Головна
  • У департаменті організаційного забезпечення Черкаської міськради кількість працівників може зрости до 73
10:10, 4 липня 2017 р.

У департаменті організаційного забезпечення Черкаської міськради кількість працівників може зрости до 73

На сайті Черкаської міської ради з’явився проект рішення, яким передбачено зміни в складі департаменту організаційного забезпечення. В установі хочуть більше людей для нагородження, держреєстрації та доглядом за комп’ютерами, – пише ІнфоМІСТ.

Проектом рішення передбачено внести зміни до рішення Черкаської міської ради від 23 травня 2013 року. Зокрема, пропонується затвердити чисельність департаменту організаційного забезпечення в 73 штатних одиниць. Визначити перелік підрозділів цього виконавчого органу ради: управління з питань державної реєстрації, архівний відділ, відділ бухгалтерського обліку та звітності, відділи ведення Державного реєстру виборців Придніпровського та Соснівського районів, відділ документообігу, відділ організаційної роботи та інформаційного забезпечення, відділ підтримки громадянського суспільства, господарський відділ.

Зазначимо, що рішенням 4-річної давнини штат департаменту був передбачений у кількості 33 особи. У травні минулого року депутати проголосували за збільшення чисельності до 69 одиниць. Проектом передбачено затвердження структури виконавчих органів ради, штат керівництва міської ради та її виконавчого комітету, загальну чисельність керівництва та виконавчих органів ради в кількості 574,5 штатних одиниць.

У пояснювальній записці пропонується створити окремий відділ інформаційно-комп’ютерного забезпечення чисельністю 8 осіб, які будуть забезпечувати 5 департаментів. Наразі ж просять додати 1 штатну одиницю – системного адміністратора господарського відділу.

Також зазначається недостатня кількість держреєстраторів. У міськраді просять додати 2 одиниці до відповідного управління: головного спеціаліста (архіваріус) та головного спеціаліста відділу реєстрації місця проживання. У структурі зазначають про необхідність додати одну штатну одиницю до відділу організаційної роботи та інформаційного забезпечення департаменту для виконання програми фінансування заходів, пов’язаних із нагородженням міськими відзнаками громадян, трудових колективів на 2014-2020 роки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #міськрада #збільшення #штату
Оголошення
live comments feed...