• Головна
  • У мерії озвучили цифри “статусних” дітей
14:30, 3 липня 2017 р.

У мерії озвучили цифри “статусних” дітей

За перше півріччя 2017 року статус сироти та позбавленої батьківського піклування отримали 37 дітей. Загалом 281 дитина перебуває на обліку. За перше півріччя 2017 року усиновили 2 діток іноземці, 13 – громадяни України. Про це під час вранішньої наради повідомила керівник служби у справах дітей Черкаської міської ради Світлана Шишлюк, – повідомляє ІнфоМІСТ.

– У Черкасах загалом 46 тисяч дітей. Вважається, якщо 1 % або більше дітей мають статус, то це показник недостатньої роботи соціальних служб. У нас цей показник складає 0,5%. Круглі сироти – 84 дитини, позбавлені батьківського піклування – 198, – повідомила Шишлюк.

У 2006 році було надано статус 130 дітям сиротам та позбавленим батьківському піклування, у 2008 – 100 дітей, у 2010 році – 55 дітей, отримали статус у 2015-му – 36 осіб.

– За перше півріччя 2017 року – 37. Ситуація в країні не проста, тому на кінець року цифра, на жаль, буде більшою, – говорить керівник служби та додає: – Кожна дитина має право на батьківську любов, соціальний захист та щасливе дитинство. Наша служба працює з метою ведення справ щодо дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також зменшення кількості таких діток. Найкращою формою піклування для дітей є усиновлення, говорять у службі. Однак, зі старшими дітьми – це складно. Переважно сім’ї хочуть усиновити маленьку, здорову дитину. Окрім того, проблематичне усиновлення через те, що іноді маленькі дітки мають 1-2 братиків чи сестричок. У таких випадках ми не розриваємо їх, намагаємось знайти тих батьків, які готові взяти не одну, а кількох дітей, – говорить Світлана Шишлюк. – У дитини, яка усвідомлює та здатна приймати самостійно рішення, запитують про бажання бути усиновленою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #статусні #діти #сироти
Оголошення
live comments feed...