• Головна
  • Екс-директорці ПАТ «Черкасиобленерго» суд відмовив у поновленні на посаді
16:40, 30 червня 2017 р.

Екс-директорці ПАТ «Черкасиобленерго» суд відмовив у поновленні на посаді

Сьогодні Черкаський обласний апеляційний суд залишив попередню ухвалу Придніпровського районного суду без змін. Крім того, заявниця Світлана Кузьмінська не з’явилася до суду, – розповідає ВиЧЕрпно.

Світлана Кузьмінська ще весною подала позов у Придніпровський районний суд м. Черкаси про визнання незаконним її звільнення та поновлення на посаді. Її позовна заява була залишена без розгляду, тому що ні вона, ні її представник двічі не з’являлися до суду. Через майже півтора місяці її представник оскаржив ухвалу Придніпровського районного суду в апеляційному порядку, адже вважав, що ухвала винесена незаконно.

Проте суд залишив попередню ухвалу без змін. Крім того, заявниця та її представник не з’явилися і цього разу.

Також сьогодні у Господарському суді Черкаської області будуть розглядатися дві справи по ПАТ «Черкасиобленерго»: визнання недійсними зборів акціонерів від 12 травня та визнання недійсним рішення загальних зборів від 19 травня, на яких обрали Олега Самчука головою правління. Оскаржує акціонер з 5 акціями Олег Гонтарь. По суті, від рішення цього суду залежатиме подальша доля підприємства та його працівників.

Екс-директорці ПАТ «Черкасиобленерго» суд відмовив у поновленні на посаді, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкасиобленерго #суд #світлана #кузьмінська
Оголошення
live comments feed...