• Головна
  • У Третій міській лікарні завдяки благодійникам установили нове обладнання (ФОТО)
13:20, 30 червня 2017 р.

У Третій міській лікарні завдяки благодійникам установили нове обладнання (ФОТО)

Справжній технічний прорив та радість лікарів, які нарешті зможуть рятувати життя пацієнтів у якісніших умовах. – таким є результат проекту “Операція “Світло” People’s Project, до якого долучилися благодійний фонд ПриватБанку “Допомагати просто!”. У рамках цього проекту було закуплено медичне обладнання для операційних Третьої міської лікарні Черкас, – розповідає zmi.ck.ua.

Лікарі медичного закладу роками звертали увагу владців та меценатів на проблему з обладнанням в операційних, яке застаріло та постійно ламається. Однак справді ефективно та оперативно вдалося це зробити за допомогою благодійників, які зібрали та перерахували кошти на закупівлю нових операційних ламп та сучасних хірургічних столів.

У Третій міській лікарні завдяки благодійникам установили нове обладнання (ФОТО), фото-1

За словами завідувача хірургічного відділення Ігоря Білецького, більшість обладнання у лікарні працює із часів її відкриття – понад 40 років. Тому вже давно є аварійним.

“Лікарня має три хірургічні операційні блоки, тут оперують півтори тисячі людей на рік. Сорокарічне світлове обладнання стало аварійним. Лампочки в ньому специфічні, у крамниці не купиш, тому коли вони перегорають, замінити їх просто нема чим – ці застарілі лампи більше не випускають. У хірургів забагато світла не буває, тому аби забезпечити додаткове бокове освітлення операційного поля, під час операції збоку ставлять ще якийсь світильник, яким спеціально керує медсестра. Схожа проблема і зі столами, які вже давно вийшли з ладу”, – зазначив Ігор Білецький.

У Третій міській лікарні завдяки благодійникам установили нове обладнання (ФОТО), фото-2

Одним із ідейних натхненників звернення за допомогою до благодійників став лікар-хірург Ігор Гайда.

“Я дуже вдячний, що люди відгукнулися на наш заклик та підтримали прагнення зробити обладнання в лікарні кращим. Це фактично інвестиція кожного у врятоване життя. Тим більше, що за ці кошти ми не придбали обладнання для себе, а воно залишається державним. І сподіваюся, що буде працювати ще не один десяток років. На жаль, коштів, що виділяє держава, ледве вистачає для вирішення поточних проблем лікарні. Тому для нас ця допомога благодійників є справжнім ковтком свіжого повітря”, – сказав Ігор Гайда.

Керівник організації “People’s Project” Максим Рябоконь переконаний, що люди вирішили перерахувати свої кошти ще й тому, що чітко побачили, на що конкретно будуть витрачені кошти та чітку підзвітність внаслідок цього. Значна частина коштів, а саме 292 тисячі гривень, була перерахована благодійним фондом ПриватБанку “Допомагати просто!”.

“Ми працюємо лише за безготівковим рахунком. Ці гроші у руки ніхто не бере. А на сайті можна дуже легко прослідкувати, куди ці кошти були витрачені. Ми побачили бажання черкаських лікарів ще більше піклуватися про своїх пацієнтів, тому й підтримали їх. Головне, що все вийшло дуже швидко, ефективно і без жодних бюрократичних перепон”, – зазначив Максим Рябоконь.

За словами заступника директора Черкаської філії ПриватБанку Ярослава Батієвича, важливо, що нове обладнання було передано на баланс Третьої міської лікарні – медичного закладу, куди направляють пацієнтів у найбільш важких випадках.

“Те, у яких умовах хірурги оперують, має дуже вагомий вплив на перебіг та результат операцій, тому підтримка кожного нашого клієнта, бодай гривнею, є безцінною. Спільна ініціатива дозволила облаштувати операційні блоки лікарні сучасним обладнанням та усунути зайвий ризик для пацієнтів”, – зазначив Ярослав Батієвич.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #лікарня3 #обладнання #ліхтарі
Оголошення
live comments feed...