Відео реконструкції черкаської дамби підірвало мережу (ВІДЕО)

У спільноті "Типові Черкаси" у Facebook опублікували відео дамби під час ремонтних робіт. Як зазначає автор відео Олександр Постол, ролик знято 27 червня близько о 13:15 годині, – розповідає ВІККА.

Відео реконструкції черкаської дамби підірвало мережу (ВІДЕО), фото-1

"Як бачимо, десятки робітників та безліч техніки, не покладаючи рук, роблять все можливе, аби якомога швидше завершити роботи на надважливому для міста об'єкті", – з іронією написали у спільноті.

Відео реконструкції черкаської дамби підірвало мережу (ВІДЕО), фото-2

Черкаські користувачі Facebook у соцмережі активно обговорювали такий "швидкий" ремонт. Деякі з черкащан вважають, що міст ремонтуватимуть рік.

Відео реконструкції черкаської дамби підірвало мережу (ВІДЕО), фото-3

Нагадаємо, на час ремонту проїзд через міст буде дозволений лише у визначені години ("вікна"): щодня з 6.00 до 9.00; з 16.00 до 19.00. Згодом, орієнтовно через два тижні, рух у "вікна" буде дозволений лише автобусам і спецтранспорту.

Попередньо ремонт триватиме близько 4 місяців. За цей час на мосту укладуть суцільну монолітну плиту на всій проїзній частині, влаштують нову гідроізоляцію, покладуть два шари асфальтобетонного покриття, пофарбують залізні ферми тощо. Паралельно з мостом ремонтуватимуть також дорожнє полотно самої дамби, протяжністю 12 км.

http://vikka.ua
черкаси дамба міст ремонт
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии