• Головна
  • Сергій Воронов висловив свої думки щодо подальшого розвитку подій довкола «Черкаського Дніпра»
12:20, 29 червня 2017 р.

Сергій Воронов висловив свої думки щодо подальшого розвитку подій довкола «Черкаського Дніпра»

На своїй сторінці у Фейсбуці начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської міської ради, депутат Черкаської обласної ради Сергій Воронов висловив свої думки щодо подальшого розвитку подій навколо черкаського професіонального футбольного клубу, – інформує Черкаський спорт.

– Більшість із Вас, я переконаний, стежить за перепетіями, які відбуваються навколо майбутнього головної команди нашого міста та області. Головний інвестор В. Г. Лашкул заявив про те, що утримувати надалі команду йому дуже складно і тому він припиняє її фінансування. Внаслідок цього було проведено кілька нарад для того, аби знайти дієві механізми подальшого існування професійної команди на теренах Черкащини. Для того, аби ці наради були ефективними, робочі групи напрацьовували свої концепції, які були презентовані на минулому тижні на спільному засіданні всіх зацікавлених осіб.

Концепція, яку пропонував футбольний клуб – реформування комунального підприємства «Центральний стадіон» у комунальне підприємство «Футбольний клуб «Черкаський Дніпро».

Від міста, за головуванням Ігоря Коломойця (голови робочої групи), була розроблена концепція створення нового муніципального комунального підприємства, до системи якого могли б входити: об’єднані в одну футбольну школу відділення футболу СДЮСШОР та ДЮСШ «Дніпро-80», команда вікової категорії U-19, а також команда першої або другої професіональної ліги, з передбаченим фінансуванням до 1 січня 2018 року у розмірі близько 5 млн грн.

На нараді були обговорені всі "+" та "-" пропозицій.

В підсумку кожен лишився при своїх позиціях.

Коротко поясню те, про що говорили тоді, зокрема про неможливість реформування «Центрального стадіону»:

1. В цей час проходить передача майнових активів «Фотоприладу» – басейну, оздоровчого табору на баланс підприємства, тому його реорганізація сьогодні (чи завтра) поставить крапку на кропіткій дворічній роботі про передачу.

2. Штат такого комунального підприємства буде перевищувати 100 осіб, що веде за собою відкриття зайвих, але за нормами потрібних бюрократичних відділів.

І найголовніше, 3. Взявши на себе всі права і обов’язки, ми беремо в тому числі й боргові зобов'язання. Якщо коротко – завтра хтось принесе боргові обов’язки на певну суму і ми можемо втратити цілий майновий комплекс «Центрального стадіону», балансова вартість якого понад 50 млн грн.

Тож, на такі ризики ніхто точно не піде і ми продовжуємо наполягати на своїй концепції, і НОВОМУ комунальному підприємстві, яке зможе абсолютно вільно та безкоштовно грати на основному та запасному полях Центрального стадіону.

Але клубу, на жаль, потрібен тільки стадіон, який є власністю Черкаської громади.

Тож наразі такі справи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаський #дніпро #фк #воронов #реформування
Оголошення
live comments feed...