• Головна
  • З боргами за спожиту електроенергію «Азот» розраховуватиметься перед «Черкасиобленерго» 10 років
15:00, 28 червня 2017 р.

З боргами за спожиту електроенергію «Азот» розраховуватиметься перед «Черкасиобленерго» 10 років

120 місяців на погашення боргів. Саме стільки знадобиться «Азоту», аби сплатити борги перед «Черкасиобленерго». Відбулася зустріч голови правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олега Самчука з керівництвом хімічного підприємства. Під час неї погодили зміст мирової угоди та договору про реструктуризацію боргу, – розповідає прес-служба «Черкасиобленерго».

Наразі ці документи перебувають на розгляді у Фонді держмайна й будуть підписані Олегом Самчуком після зборів акціонерів товариства. Їх проведення заплановане на кінець липня й саме вони дадуть змогу в законному порядку підписати мирову угоду та договір про реструктуризацію.

З боргами за спожиту електроенергію «Азот» розраховуватиметься перед «Черкасиобленерго» 10 років, фото-1

Нині хімічний гігант заборгував Обленерго 1,6 млрд грн. Так, за рішенням господарського суду Черкаської області від 7 грудня 2016-го року за активну спожиту електроенергію ПАТ «Азот» має сплатити ПАТ «Черкасиобленерго» майже 511 млн грн за мировою угодою (за період з кінця 2014-го року по серпень 2016-го) та 618 млн грн – за угодою реструктуризації боргу (за період з 1 серпня 2016-го по 1 червня поточного року).

З боргами за спожиту електроенергію «Азот» розраховуватиметься перед «Черкасиобленерго» 10 років, фото-2

Заборгованість підприємство ліквідовуватиме до 2027-го року, тобто протягом 120-ти місяців. За борговими зобов’язаннями ПАТ «Азот» сплачуватиме 9,4 млн грн. щомісяця. Саме ці кошти дозволять погасити борг ПАТ «Черкаксиобленерго» перед ДП «Енергоринок». Поточні ж розрахунки «Азоту» за спожиту енергію дозволять поступово виплатити працівникам «Обленерго» заробітну плату, яку вони не отримували у повному обсязі останні 5 місяців. Працюючи на повну потужність, ПАТ «Азот» сплачуватиме за спожиту електроенергію близько 100 млн грн на місяць.

– Це не той максимум, якого б нам хотілося досягти, – говорить голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук. – У ці дві угоди увійшли дві основні суми боргу за використану електроенергію. Але є ще питання неузгоджених сум щодо перевищення лімітів споживання та ліміту потужності, штрафних санкцій, пені, інфляційних коштів, які були виставлені «Черкасиобленерго» «Азоту». Щодо інших сум, то тривають розслідування у НАБУ. Коли по ним будуть судові рішення, також плануємо укласти угоди реструктуризації.

Діалог із хімічним підприємством Олег Григорович називає серйозним кроком у налагодженні конструктивної співпраці з промисловим підприємством та погашенні заборгованості із заробітної плати енергетикам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкасиобленерго #азот #борги #мирова #угода
Оголошення
live comments feed...