• Головна
  • Чи хочуть українці переїхати жити в іншу країну? Опитування
18:47, 26 червня 2017 р.

Чи хочуть українці переїхати жити в іншу країну? Опитування

З 11 червня 2017 року набув чинності закон про безвізовий режим для України з Європейським союзом. І хоча мова йде про 90-денний період для туристичних цілей, ОК "Династія Україна" вирішила дізнатися, чи підштовхнув "безвіз" до думок про імміграцію?

Було опитано 1000 осіб у віці від 21 до 35 років.

Перелік запитань:

1. Скільки повних років?

2. Чи хочете Ви мігрувати з України?

3. Якщо «Так», Ви б переїхали в Європу або США?

Результати опитування

Всього опитали – 1000осіб:

529 осіб – жінки (53% опитаних)

471 осіб – чоловіки (47% опитаних)

З усіх опитаних 671 особа (67%) хочуть залишитися жити в Україні, а решта 329 осіб (33%) – хотіли б виїхати жити за кордон.

З тих, хто хочуть залишитися жити в Україні: 370 жінок і 301 чоловік.

З тих, хто хотіли б виїхати: 139 жінок і 190 чоловіків. Не дивлячись на те, що в США українцям все ще потрібні візи, 111 людей хотіли б іммігрувати в цю країну, а 218 – в Європу. З них в США: 75 осіб – чоловіки, 36 осіб – жінки. А в Європу: 144 людини – жінки, 74 людини – чоловіки.

Цитата: Федір Мартинов, генеральний директор ОК «Династія Україна»:

«Ми чуємо різні думки про те, що люди хочуть виїхати, або залишитися. І ми вирішили переконатися самі. Нехай це не всеукраїнське опитування, але все ж воно дає уявлення про настрої молодих українців. У двох словах можна сказати, що всі хочуть їздити, літати без кордонів, вчитися, підвищувати свою кваліфікацію, подивитися світ, і навіть пожити якийсь тривалий час, але після більшість хоче повернутися. Повернутися і будувати, розвивати Україну. «Навіщо кудись переїжджати? Україна – і є Європа», – ось, що ми чули від людей».

Це опитування проводилося на вулицях міста Києва в понеділок, 20/06/2017. Та, гадаємо, що думки, озвучені киянами, не дуже відрізняються від прагнень, устремлінь і настроїв молодих черкащан. Чи не так?

Довідково

ОК "Династія Україна" спеціалізується на тривалих програмах в США для дорослих (18-35 років), а також освітніх поїздках для підлітків за кордон.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #черкащани #життя #закордон #опитування
Оголошення
live comments feed...