• Головна
  • Черкаські рятувальники хочуть створити експозицію, присвячену боротьбі українців за територіальну цілісність держави
13:30, 25 червня 2017 р.

Черкаські рятувальники хочуть створити експозицію, присвячену боротьбі українців за територіальну цілісність держави

Нещодавно в музейній кімнаті Управління ДСНС було відкрито спеціальний стенд, присвячений боротьбі українців за свою незалежність, протистоянню військовій агресії Росії, проведенню антитерористичної операції на Сході країни, – пише у Фейсбуці речник обласного управління ДСНС Констянтин Проценко.

З часом стало зрозуміло, що необхідно зберігати пам’ять не лише про участь рятувальників у виконанні спеціальних завдань та проведенні робіт з відновлення критичної інфраструктури Донецької та Луганської областей. Поруч із нами завжди було багато справжніх патріотів та героїв, про яких неможна забувати.

Наразі Управлінням планується розробити спеціальну експозицію, присвячену боротьбі українців за територіальну цілісність держави.

Упродовж останнього місяця, за допомоги представників громадських організацій, учасників бойових дій, волонтерських організацій розпочався процес збору матеріалів, присвячених цьому непростому періоду в історії нашої країни, від початку проведення АТО до сьогодення (світлини, шеврони, емблеми, особисті речі бійців, пам’ятні речі з зони АТО і т.д.).

Черкаські рятувальники хочуть створити експозицію, присвячену боротьбі українців за територіальну цілісність держави, фото-1

Але для повноцінної експозиції цього, поки що недостатньо.

Управління ДСНС звертається до усіх громадян долучитись до створення цієї експозиції. Збережемо разом історію боротьби українців за незалежність та територіальну цілісність держави!

Черкаські рятувальники хочуть створити експозицію, присвячену боротьбі українців за територіальну цілісність держави, фото-2

Відповідні матеріали, які мають відношення до проведення та участі у АТО, з коротким описом до кожного з них, просимо надсилати до Управління ДСНС за адресою: м. Черкаси, вул. Ярославська, 1. “Сектор зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю” (каб. 303).

Контактна особа: Проценко Костянтин Петрович тел. (067) 4703702.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #рятувальники #дснс #музей #ато
Оголошення
live comments feed...