• Головна
  • Випускники черкаських шкіл-2017 зробили крок у майбутнє (ФОТО)
10:50, 25 червня 2017 р.

Випускники черкаських шкіл-2017 зробили крок у майбутнє (ФОТО)

Випускники черкаських шкіл-2017 зробили крок у майбутнє (ФОТО)

В елегантних сукнях та вишуканих костюмах, з посмішками на обличчях та вірою у майбутнє, яке вже зовсім поруч. Ще тільки-но сиділи за шкільною партою, а вже завтра вони поринуть у зовсім нове життя. Вони – черкаські випускники, а вже завтра – майбутні вчителі, інженери, юристи, банкіри та лікарі.

Випускники черкаських шкіл-2017 зробили крок у майбутнє (ФОТО), фото-1
Випускники черкаських шкіл-2017 зробили крок у майбутнє (ФОТО), фото-2
Випускники черкаських шкіл-2017 зробили крок у майбутнє (ФОТО), фото-3

Черкаси можуть пишатися своїми випускниками. Цього року 15 учнів стали переможцями всеукраїнських олімпіад з різних дисциплін, 14 школярів здобули перемогу в конкурсах Малої академії наук, 23 випускники цього року нагороджені золотими, а 27 – срібними медалями за високі досягнення в навчанні, 3 випускники одержали 200 балів за результатами ЗНО.

Випускники черкаських шкіл-2017 зробили крок у майбутнє (ФОТО), фото-4

Привітати черкаських випускників на Соборній площі міста зібралися представники обласної та міської влади, батьки, вчителі, рідні та друзі, – розповідає ВиЧЕрпно.

Уже традиційно в небо запустили кульки та голубів

– Від того, яке ви приймете рішення, залежить ваш майбутній шлях, а значить і майбутнє нашого міста і країни в цілому, – звернувся до випускників міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. – Нехай вам вдасться зробити більше, ніж вдалося зробити нам, працювати краще, ніж працюємо ми. Ви – інтелектуальний потенціал нашого міста.

Випускники черкаських шкіл-2017 зробили крок у майбутнє (ФОТО), фото-5
Випускники черкаських шкіл-2017 зробили крок у майбутнє (ФОТО), фото-6

Найкращі випускники цього року були відзначені грошовими нагородами: 5 переможців міського конкурсу «Кращий випускник року» в різних номінаціях отримали сертифікати на 2 тисячі гривень.

– Ми обіцяємо з честю пронести звання випускника свого навчального закладу, – звернувся до присутніх на святі батьків та вчителів випускник 1-ї гімназії Андрій Женжеруха. – І хоч сьогодні ми отримуємо атестати зрілості, та в цих документах левова частка ваших зусиль, шановні батьки. Ми вдячні за ваші відданість і довіру. Дорогі випускники, ми те покоління, яке покликано зробити розвиненою і міцною нашу державу. Тож будьмо вірними синами і доньками свого народу. Тому від імені всіх випускників обіцяю всі свої сили і вміння використовувати не лише для власного добробуту, а й для процвітання всієї України.

Зробили танцювальний дарунок для випускників і молодші школярі

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #випускники-2017 #випускний
Оголошення
live comments feed...