
14:10, 24 червня 2017 р.
Фонтан на площі Богдана Хмельницького – запрацював!

Нещодавно міською владою було прийнято рішення передати на баланс комунального підприємства «Черкасиводоканал» ще один міський фонтан, який знаходиться поруч з ПК «Дружба народів». Працівники «Водоканалу» в найкоротший термін виконали поточний ремонт чаші, провели наладку обладнання, промивку систем та здійснили пробний запуск, – повідомляють на сайті підприємства.
На сьогоднішній день міський водограй офіційно розпочав свою роботу. Він працюватиме щодня з 10:00 до 23:00.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:07
22 червня
ТОП новини
Оголошення
23:00, 15 червня
18:20, Вчора