• Головна
  • Трудовий колектив ЧДТУ проголосував за відкликання Тамари Качали з посади ректора
10:20, 24 червня 2017 р.

Трудовий колектив ЧДТУ проголосував за відкликання Тамари Качали з посади ректора

Зважаючи на накази Міністерства освіти України про поновлення на посаді ректора Черкаського державного технологічного університету Тамари Качали та звільнення з посади ректора Олега Григора, Вчена рада вишу ухвалила рішення про збори трудового колективу.

Першим питанням порядку денного постало відкликання новопризначеного ректора ЧДТУ Тамари Качали, – інформує Черкаси.city.

Під час таємного голосування пропозицію відкликати Тамару Качалу з посади ректора підтримало 118 осіб із 131присутнього. Проти проголосувало 11 представників трудового колективу, а 2 бюлетеня виявилися зіпсованими.

Під час зборів було зазначено, що, в разі підтримки трудовим колективом пропозиції відкликання Тамари Качали з посади ректора, Міністерство освіти України має переглянути своє рішення щодо її поновлення.

Трудовий колектив вже неодноразово виголошував Тамарі Качалі недовіру, а сьогодні, відповідно до Постанови трудового колективу Черкаського державного технологічного університету, колектив відкликає Тамару Качалу з посади ректора за порушення статуту ЧДТУ та умов контракту.

Згідно рішення колективу Міністерство освіти і науки має відкликати Тамару Качалу з посади ректора. Університет діє у правовому полі. Рішення за Міністерством.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #чдту #качала #ректор #недовіра
Оголошення
live comments feed...