Трудовий колектив ЧДТУ проголосував за відкликання Тамари Качали з посади ректора

Зважаючи на накази Міністерства освіти України про поновлення на посаді ректора Черкаського державного технологічного університету Тамари Качали та звільнення з посади ректора Олега Григора, Вчена рада вишу ухвалила рішення про збори трудового колективу.

Першим питанням порядку денного постало відкликання новопризначеного ректора ЧДТУ Тамари Качали, – інформує Черкаси.city.

Під час таємного голосування пропозицію відкликати Тамару Качалу з посади ректора підтримало 118 осіб із 131присутнього. Проти проголосувало 11 представників трудового колективу, а 2 бюлетеня виявилися зіпсованими.

Під час зборів було зазначено, що, в разі підтримки трудовим колективом пропозиції відкликання Тамари Качали з посади ректора, Міністерство освіти України має переглянути своє рішення щодо її поновлення.

Трудовий колектив вже неодноразово виголошував Тамарі Качалі недовіру, а сьогодні, відповідно до Постанови трудового колективу Черкаського державного технологічного університету, колектив відкликає Тамару Качалу з посади ректора за порушення статуту ЧДТУ та умов контракту.

Згідно рішення колективу Міністерство освіти і науки має відкликати Тамару Качалу з посади ректора. Університет діє у правовому полі. Рішення за Міністерством.

http://cherkasy.ua.city/
черкаси чдту качала ректор недовіра
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии