Черкаський собаківник здобув призове місце на чемпіонаті «Юний кінолог»

Команда Черкаської області виборола призові місця у відкритому чемпіонаті з багатоборства зі службовими собаками «Юний кінолог», що відбувався в місті Суми. Переможцям вручили подяки та цінні подарунки, – повідомляють у секторі комунікації поліції Черкаської області.

Відкритий чемпіонат з багатоборства зі службовими собаками «Юний кінолог» проходив під патронатом Національної поліції України в Сумській області. Команду Черкаської області представляв 15-річний спортсмен Костянтин Швец із собакою «Трофім» із кінологічного центру ГУНП в Черкаській області, яка виборола друге місце в особистому заліку, треті місця по загальному курсу слухняності та із захисної служби. Підготовку учасника та його супроводження здійснював молодший інспектор-кінолог з пошуку вибухових речовин і зброї кінологічного центру ГУНП старший лейтенант поліції Василь Петренко.

Учора в актовому залі Головного управління Національної поліції команду Черкаської області привітали з перемогою та вручили подяки і цінні подарунки.

https://ch.npu.gov.ua/uk/
черкаси кінолог чемпіонат костянтин швец
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии