• Головна
  • Чергу в міграційну службу в Черкасах займають ледве не з досвіта
19:00, 21 червня 2017 р.

Чергу в міграційну службу в Черкасах займають ледве не з досвіта

Паспортний аншлаг: у Черкасах чергу в міграційну службу займають із 6-ї ранку.

Тисячі українців ринули по документ для виїзду за кордон, у зв ’ язку з уведенням безвізу до країн Європи. Станом на кінець травня біометричні паспорти щодня оформлювали понад 20 тисяч громадян. Наразі навантаження не зменшилось. У Придніпровському районному відділі Черкаської міграційної служби за адресою Байди Вишневецького, 32а живий ланцюг веде з другого поверху аж до виходу з будівлі. Увесь день люди стоять у коридорах, а працівники встановлюють рекорди з кількості оформлених заяв, – розповідає Антена.

Як повідомила головний спеціаліст зі зв ᾽ язків із громадськістю та ЗМІ УДМС України в Черкаській обл. Ірина Єршова , за травень 2017 року УДМС України в Черкаській обл. видано 5 405 паспортів, звернулося по оформлення 7 935 громадян. Збільшення кількості звернень пов ’ язане з періодом відпусток та введенням безвізового режиму.

Крім Придніпровського відділу в Черкасах також можна подати документи на отримання закордонного паспорту в Управлінні міграційної служби, що знаходиться на бул. Шевченка, 117 та у Соснівському районному відділі за адресою вул. Смілянська 131/1.

Крім цього, оформити закордонний паспорт можна у будь-якому підрозділі міграційної служби, незалежно від місця реєстрації громадянина. Вартість послуги – 557 грн. у разі оформлення протягом 20 днів і 810 грн – якщо терміново. У сервісних центрах вартість послуг зростає в середньому на 200 грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #безвіз #міграційна #служба #черги
Оголошення
live comments feed...