• Головна
  • Черкаські енергетики їздили в Київ вимагати пояснень
18:00, 21 червня 2017 р.

Черкаські енергетики їздили в Київ вимагати пояснень

Сьогодні о 9-й мало відбутися судове засідання у Київському апеляційному суді щодо оскарження рішення загальних зборів акціонерів ПАТ "Черкасиобленерго" від 13 лютого цього року, на яких була знята з посади горезвісна директорка ПАТ Світлана Кузьмінська і більшістю голосів, 71%, був обраний Олег Семчук.

Працівники підприємства змушені були приїхати на засідання, оскільки судовий процес затягується, – розповідає Прочерк з посиланням на прес-службу ПАТ "Черкасиобленерго". Цього разу контролювати хід засідання вирушили енергетики з Черкаського, Уманського та Золотоніського районів.

Проте, за 15 хвилин до початку засідання, на дверях зали з'явилося повідомлення про те, що головуюча суддя Смірнова Л. перебуває на лікарняному, тому засідання не відбудеться. Помічник судді повідомив, що суддя на лікарняному з 19 червня.

Чому завчасно не повідомили представників підприємства, прокуратури та Фонду держмайна? Відповідь на це питання майже 200 енергетиків та активістів Національного корпусу хотіли почути від голови Апеляційного суду Олега Хрипуна. Проте, чиновник лише повідомив, що суд не відбудеться і підстав змінити склад суддів немає. Про те, чому нікого не попередили, він так і не сказав. Мовляв, сам два дні перебував у відрядженні і за роботу 51 судді відповідати не може. Люди назвали роботу суду "бєзпрєдєлом", а ставлення до людей – "скотським".

Черкаські енергетики їздили в Київ вимагати пояснень, фото-1

Голова суду монотонно повторював одне й те саме, та порадив звертатися по підтримку до місцевої влади, Кабміну та нагадав про право звернутися з письмовим зверненням щодо порушення роботи суду. За результатами цього звернення колективу одразу надали пояснення: про лікарняний у суді було відомо ще позавчора. Щодо того, чому помічник і секретар судді не повідомили про це учасників судового процесу, проведуть службове розслідування.

– Ми тільки почали стабілізувати ситуацію на підприємстві, накреслили так званий план реанімації підприємства, як знову нависає загроза – повернення попереднього керівництва на посаду через "проплачені" судові рішення. Для чого? Тільки для того, щоб довершити розпочате – довести підприємство до банкрутства. Адже з появою Кузьмінської у державному реєстрі юридичних та фізичних осіб підприємців, НКРЕ припинить дозвіл виплачувати зарплату працівникам напряму з оплати за спожиту електроенергію, оскільки за її правління гроші виводилися з Обленерго. Та ми своє підприємство будемо відстоювати. Ганьба продажним суддям і тим, хто дозволяє обкрадати свій народ, – заявив заступник начальника відділу економічної безпеки ПАТ "Черкасиобленерго" Євген Лут.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкасиобленерго #київ #суд #енергетики
Оголошення
live comments feed...