Важкохворих з лівого берега Дніпра транспортуватимуть до Черкас спецкатером (ФОТО)

Таку можливість вивчали сьогодні під час інспектування Кременчуцького водосховища. Відповідне доручення дав голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко, – інформує прес-служба Черкаської ОДА.

– Силами спеціального катера Управління ДСНС у Черкаській області, у період ремонтних робіт на мосту й дамбі, ми готові забезпечити доправлення важкохворих із лівого на правий берег Дніпра, – пояснює перший заступник голови ОДА Віталій Коваль. – Зокрема тих людей, які потребують оперативного втручання фахівців на рівні обласної лікарні. Такі переправи можливо здійснювати з облаштованого пірсу в районі села Благодатне. А тривалість доїзду до станції ДСНС сягає 15 хвилин.

Важкохворих з лівого берега Дніпра транспортуватимуть до Черкас спецкатером (ФОТО), фото-1

Саме такий результат зафіксували в ході інспектування спільно зі спеціальними службами. При цьому враховували середню швидкість катера, зважаючи на можливий тяжкий стан хворого та погодні умови. Водночас Віталій Коваль звернувся до Служби автомобільних доріг в області, аби дорогу, що пролягає вздовж узбережжя Благодатного, якнайшвидше відремонтували. Це дозволить більш оперативно прибувати «швидким».

Важкохворих з лівого берега Дніпра транспортуватимуть до Черкас спецкатером (ФОТО), фото-2

Нагадаємо, з понеділка, 19 червня, стартували ремонтні роботи на черкаському мосту й дамбі.

http://ck-oda.gov.ua/
черкаси міст важкохворі спецкатер
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии