• Головна
  • Черкащанка відсудила в Соснівській СУБ 23 тис грн за неякісний ремонт даху
11:40, 20 червня 2017 р.

Черкащанка відсудила в Соснівській СУБ 23 тис грн за неякісний ремонт даху

Квартиру черкащанки під час сильних дощів постійно затоплюює. Аби вирішити цю проблему, громадянка неодноразово зверталася до Сосніської СУБ, на балансі якого знаходиться її будинок. Попри звернення причини заливу служба так і не усунула. Жителька ж постійно зазнає матеріальних та моральних втрат через численний ремонт свого житла. Саме тому захотіла вирішити спір у судовому порядку та звернулася до Черкаського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, – розповідає «Про все» з посиланням на Черкаський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Оскільки особа є малозабезпеченою, а її дохід не перевищує 3368 грн, то вона має право на адвоката за рахунок держави. Після перевірки центром було призначено адвоката Ірину Глембоцьку.

Адвокат підготувала позовну заяву та представляла інтереси клієнтки у суді. За результатами, Соснівський районний суд м. Черкаси вирішив стягнути з комунального підприємства “Соснівська СУБ” Черкаської міської ради на користь позивачки відшкодування завданої матеріальної шкоди в розмірі 14 816,40 грн, моральної шкоди в розмірі 5 000 грн, та витрати за проведення судової будівельно-технічної експертизи у розмірі 3 200,00 грн, а всього – 23 016,40 грн.

– Згідно із Законом України “Про житлово-комунальні послуги” КП “Соснівська СУБ” зобов'язане здійснювати контроль за технічним станом інженерного обладнання будинків, квартир, приміщень; утримувати в належному технічному стані, здійснювати технічне обслуговування та ремонт внутрішньобудинкових мереж, вживати заходів щодо ліквідації аварійних ситуацій, усунення порушень якості послуг у терміни, встановлені договором та/або законодавством; своєчасно за власний рахунок проводити роботи з усунення виявлених неполадок, пов'язаних з отриманням житлово-комунальних послуг, що виникли з його вини. Таким чином, ремонтувати дах та здійснювати перевірку його технічного стану має комунальне підприємство, відтак, усі витрати на ремонт теж має нести балансоутримувач будинку, – зазначив директор Черкаського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Станіслав Скіць.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #соснівськаСУБ #дах #ремонт #відшкодування
Оголошення
live comments feed...