«Прийшла пора відродити судноплавство на Дніпрі» (ФОТО)

Сьогодні в Черкасах стартував навігаційний сезон на Дніпрі. Прокататися метеором до Сокирного мали змогу 140 дітей – учнів черкаських шкіл естетичного виховання та школи юних моряків.

«Прийшла пора відродити судноплавство на Дніпрі»  (ФОТО), фото-1

Ідея відновити судноплавство на Дніпрі з’явилася понад рік тому у керівництва ТОВ “Нібулон”, що закупило для цього чотири голандські судна, подібні до наших метеорів, – розповідає Дзвін.

«Прийшла пора відродити судноплавство на Дніпрі»  (ФОТО), фото-2

“З кінця 1980-их років Україна тільки тим і займалася, що знищувала річковий флот. Вантажопотік упав у 14 разів. Прийшла пора його відродити. У всьому світі держава плекає річковий флот. Бо він зменшує навантаження на автошляхи і є екологічно чистим видом транспорту. У нашій державі річковий флот обкладено різноманітними податками. Фактично, його знищено. І ось зараз, коли закривають міст через Дніпро, відразу постає проблема зв’язку з лівим берегом. Тому ми з Андрієм Вадатурським хочемо ініціювати зміни до законодавства, які помогли би відродити річковий флот України. Це допоможе заощадити мільярди на ремонті доріг.” – зазначив присутній на заході народний депутат України Олег Петренко.

«Прийшла пора відродити судноплавство на Дніпрі»  (ФОТО), фото-3

Щоб привернути увагу до проблеми судноплавства, подібні акції “Нібулон” буде проводити по всій країні. Крім того, на Миколаївщині та Херсонщині перевезення на Дніпрі вже цього року мають стати постійними.

http://dzvin.news
черкаси дніпро судноплавство нібулон
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии