• Головна
  • «Прийшла пора відродити судноплавство на Дніпрі» (ФОТО)
15:00, 19 червня 2017 р.

«Прийшла пора відродити судноплавство на Дніпрі» (ФОТО)

Сьогодні в Черкасах стартував навігаційний сезон на Дніпрі. Прокататися метеором до Сокирного мали змогу 140 дітей – учнів черкаських шкіл естетичного виховання та школи юних моряків.

«Прийшла пора відродити судноплавство на Дніпрі»  (ФОТО), фото-1

Ідея відновити судноплавство на Дніпрі з’явилася понад рік тому у керівництва ТОВ “Нібулон”, що закупило для цього чотири голандські судна, подібні до наших метеорів, – розповідає Дзвін.

«Прийшла пора відродити судноплавство на Дніпрі»  (ФОТО), фото-2

“З кінця 1980-их років Україна тільки тим і займалася, що знищувала річковий флот. Вантажопотік упав у 14 разів. Прийшла пора його відродити. У всьому світі держава плекає річковий флот. Бо він зменшує навантаження на автошляхи і є екологічно чистим видом транспорту. У нашій державі річковий флот обкладено різноманітними податками. Фактично, його знищено. І ось зараз, коли закривають міст через Дніпро, відразу постає проблема зв’язку з лівим берегом. Тому ми з Андрієм Вадатурським хочемо ініціювати зміни до законодавства, які помогли би відродити річковий флот України. Це допоможе заощадити мільярди на ремонті доріг.” – зазначив присутній на заході народний депутат України Олег Петренко.

«Прийшла пора відродити судноплавство на Дніпрі»  (ФОТО), фото-3

Щоб привернути увагу до проблеми судноплавства, подібні акції “Нібулон” буде проводити по всій країні. Крім того, на Миколаївщині та Херсонщині перевезення на Дніпрі вже цього року мають стати постійними.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #дніпро #судноплавство #нібулон
Оголошення
live comments feed...