У Черкасах три доби поспіль читатимуть Біблію

Триденне безперервне читання "Біблії" пройде в Черкасах. Таким чином представники окремих церков протестантського спрямування вирішили відзначити 500-річчя Реформації, повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці черкаська журналістка Лідія Меланіч, – пише Про все.

Цей "Біблійний марафон" розпочнеться о 21 годині вечора 20 червня на Соборній площі й буде завершено 23 червня. До участі в марафоні запрошуються всі бажаючі черкащани та гості міста.

«Уперше в історії незалежної України безперервно буде прочитаний увесь текст Біблії. У проекті візьмуть участь сотні жителів області, в тому числі й перехожі, які забажають приєднатися. Час вибраний непроста – це найкоротші ночі в році», – зазначила журналістка.

Довідково

У 2017 році весь християнський світ відзначатиме 500-річчя від початку масштабного духовного відродження, яке назавжди змінило хід історії. Початком Реформації прийнято вважати виступ німецького ченця Мартіна Лютера 31 жовтня 1517 року, який у цей день прибив 95 тез до брами собору у Віттенберзі. Соціальні явища, породжені Реформацією, є одними з найбільш впливових в історії людства. Західна цивілізація немислима без здобутків Реформації; до них можуть долучитись і українці.

http://provce.ck.ua
черкаси протестанти біблія читання реформація
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии