• Головна
  • Молодіжна збірна України у Черкасах взяла ефектний реванш над французами
08:30, 19 червня 2017 р.

Молодіжна збірна України у Черкасах взяла ефектний реванш над французами

Збірна України з баскетболу U-20 здобула перемогу в другому контрольному поєдинку проти команди Франції U-19, взявши реванш за поразку, якої українська збірна зазнала днем раніше.

Відзначимо, що у складі української молодіжки виступає чотири вихованці "Черкаських Мавп". Сятослав Михайлюк, Дмитро Скапінцев та Іван Ткаченко були одними з найпродуктивніших у складі збірної. Ілля Антонєнко не зіграв через травму.

Після рівної першої половини матчу вирішальний ривок команда Максима Міхельсона зробила у третій чверті, під час якої серію влучних дальніх кидків оформив Святослав Михайлюк. Відзначимо, що саме свінгмен Канзаса став найрезультативнішим гравцем матчу з 22 очками у активі, – інформує перс-служба клубу «Черкаські Мавпи».

Команда Максима Міхельсона зробила висновки після матчу і не дала можливості розігратися лідерам французів Тілліє та Н’Дойє. Українці намагалися максимально самовіддано зіграти на підбиранні та сконцентровано у захисті. Саме від захисту і пішов результат. Кілька швидких відривів після перехоплення та бомбардування кільця здалеку від українців у третьому періоді надломили бойовий дух чемпіонів Європи. Нагадаємо, що ця команда взимку виграла чемпіонат Європи серед 18-річних і отримала путівку на чемпіонат Світу U19, який за два тижні стартує у Єгипті.

Попри статус суперника українці зуміли довести свою перевагу у четвертому періоді до 25 очок (!) – 68:43. Наприкінці зустрічі гості трохи підтягнулися у рахунку, однак втекти від поразки не зуміли – 75:61 – упевнена перемога молодіжної збірної України!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію