• Головна
  • Що варто знати всім, хто перетинає дамбою Дніпро в Черкасах
16:40, 17 червня 2017 р.

Що варто знати всім, хто перетинає дамбою Дніпро в Черкасах

Що варто знати всім, хто перетинає дамбою Дніпро в Черкасах

Очільник області скоординував дії служб на час ремонту черкаського мосту. Максимальні темпи робіт мають бути в підрядників, що ремонтуватимуть черкаський міст і дамбу. На цьому наголосив очільник області Юрій Ткаченко на нараді в ОДА в суботу. У ній узяли участь керівники районів і міст, а також відповідних служб, правоохоронних органів та ін., – інформує прес-служба Черкаської ОДА.

Уже з понеділка, 19 червня, стартують ремонтні роботи. Проїзним міст буде лише у визначені «вікна»: з 6.00 до 9.00 і з 16.00 до 19.00. У цей час дозволений рух для рейсових автобусів, спеціального транспорту, а також для приватного (до 5 тонн). Курсуватимуть дизельні потяги.

– Наше завдання – мінімізувати навантаження на міст, – зауважив голова Черкаської ОДА. – Цього вимагає технологія. За даними моніторингової групи, за годину там зараз проїжджає більше півсотні фур. Тому й запроваджуємо жорсткі обмеження. Поки роботи дозволятимуть, то буде можливий проїзд приватного транспорту. Про всі обмеження інформуватимемо завчасно. Окремий режим для «швидких» та інших екстрених випадків. Я звернувся до Служби автодоріг області, щоби спільно з підрядниками розробили графік робіт із максимальним темпом, у кілька змін, а також передбачили встановлення веб-камер. Це – стратегічний і пріоритетний об’єкт.

Окрім того, на нараді обговорили особливості сполучення та схеми об’їздів на час ремонту. Як наголосив Юрій Ткаченко, місцеві владці мають мобілізувати всі сили й оперативно реагувати на будь-яку ситуацію.

Юрій Ткаченко про ремонт черкаського мосту, пряма мова:

– Міст – в аварійному стані. Є висновок фахівців. Утім це видно навіть неозброєним оком. Прогнилі плити, крізь які проглядається Дніпро. Міст ходить ходором, коли великий потік транспорту. Розходяться шви. За останні 2 роки плити обвалювались 6 разів.

За менш аніж рік на дамбі трапились 32 ДТП.

- ЩО РОБИТИМУТЬ

Попередньо ремонт триватиме близько 4 місяців. За цей час на мосту укладуть суцільну монолітну плиту на всій проїзній частині, влаштують нову гідроізоляцію, покладуть два шари асфальтобетонного покриття, пофарбують залізні ферми тощо.

Паралельно з мостом ремонтуватимуть також дорожнє полотно самої дамби, протяжністю 12 км.

- ОБМЕЖЕННЯ РУХУ

Без цього повноцінний ремонт неможливий!

ОСОБЛИВА УВАГА (!!!): з понеділка, 19 червня, ще буде дозволений проїзд приватного транспорту (до 5 тонн) у «вікна»: з 6.00 до 9.00 і з 16.00 до 19.00.

Домовились про це зі Службою автодоріг області та підрядниками. Аби плавно входити в обмеження руху та призвичаювати людей – поки заплановані ремонтні роботи це дозволяють.

АЛЕ за тиждень-два (точну дату повідомимо завчасно!) будуть діяти обмеження, анонсовані раніше.

Тобто проїзд через міст буде дозволений ЛИШЕ:

1. Автобусам і спецтранспорту у визначені години:

щодня

з 6.00 до 9.00;

з 16.00 до 19.00.

Кількість рейсових автобусів (сполучення лівого та правого берегів) – 28 одиниць в один бік. Плюс чергові пасажиромісткі автобуси. Працює моніторингова група – для оперативного корегування.

2. Дизельним потягам.

Дійсні традиційні графіки:

– від станції Черкаси о 07.30, 17.10 і 22.15;

– від станції Золотоноша о 05.31, 13.26 і 22.01.

Додаткові:

– від станції Черкаси о 12.02 і 14.41;

– від станції Золотоноша о 13.11 і 15.52.

ДЛЯ РЕШТИ ТРАНСПОРТУ – ОБ’ЇЗД.

Будуть інформаційні стенди зі схемами об’їзду, попереджувальні дорожні знаки.

На під’їздах до дамби цілодобово чергуватимуть патрулі – для допомоги водіям.

Для підприємців: вантажопідйомність мосту через Дніпро в районі Канівської ГЕС – 30 тонн. Сільгосптехніка, негабаритний транспорт – за окремим порядком.

Дозвіл – у Канівської ГЕС. Керівник – Василь Андрійович Гринь.

(0236) 3-33-75 (приймальня)

(0236) 3-24-18 (начальник зміни станції, цілодобово)

ДЛЯ ВСІХ ПИТАНЬ – ЦІЛОДОБОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ: (0472) 36-11-13 (контактний центр ОДА)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #міст #ремонт #обмеження #руху
Оголошення
live comments feed...