• Головна
  • ФК «Черкаський Дніпро» шукає для себе гроші. Щоб вижити (ВІДЕО)
12:40, 17 червня 2017 р.

ФК «Черкаський Дніпро» шукає для себе гроші. Щоб вижити (ВІДЕО)

Генеральний директор ТОВ ФК «Черкаський Дніпро» Сергій Богуславець та генеральний директор ГО ФК «Черкаський Дніпро» Сергій Білоусов розповіли про перспективи участі команд з Черкащини у Чемпіонаті України з футболу сезону 2017/2018 р.р.

Брифінг за участю генерального директора товариства з обмеженою відповідальністю «ФК «Черкаський Дніпро» Сергія Богуславця та генерального директора громадської організації «ФК «Черкаський Дніпро» Сергія Білоусова, провідних місцевих ЗМІ та вболівальників, зокрема, представників «Ультрас», відбувся вчора. Керівники ФК «Черкаський Дніпро» розповіли про перспективи участі команди з Черкащини у Чемпіонаті України з футболу сезону 2017/2018 р.р, – інформує преса-служба клубу.

ФК «Черкаський Дніпро» шукає для себе гроші. Щоб вижити (ВІДЕО), фото-1

Сергій Богуславець, окреслив поточну ситуацію в клубі та коротко зупинився на подіях, які їй передували. Було повідомлено, що прийнято рішення про участь команди майстрів «Черкаський Дніпро» у Всеукраїнських змаганнях з футболу серед команд першої ліги ПФЛ сезону 2017/2018 р. р.

Також оголошено, що проект кошторису клубу на сезон 2017/2018 р. р. складає 17 077 443 грн, у випадку участі команди в другій лізі – кошторис удвічі менший.

Керівники футбольного клубу Сергій Богуславець і Сергій Білоусов звернулися до голови Черкаської обласної адміністрації Юрія Ткаченка та Черкаського міського голови, почесного президента футбольного клубу Анатолія Бондаренка, підприємств різних форм власності з проханням про надання допомоги клубу у формуванні фінансового ресурсу для команди «Черкаський Дніпро» і пропозицією про формування спеціального фонду підтримки команди на базі громадської організації.

Сергій Білоусов першим зробив власний внесок у розмірі 1 тис. грн. у формування такого фонду і передав цю умовну «естафету» представникам черкаської влади, депутатам міської та обласної рад та представникам бізнесу.

Одночасно керівники клубу у своїх виступах акцентували увагу присутніх на тому, що у випадку відсутності у найближчий час зрушень у формуванні фінансового ресурсу, клуб і команда майстрів будуть вимушені припинити участь у змаганнях.

Додаємо повний текст звернення до керівників Черкаської області та міста Черкаси.

ФК «Черкаський Дніпро» шукає для себе гроші. Щоб вижити (ВІДЕО), фото-2
ФК «Черкаський Дніпро» шукає для себе гроші. Щоб вижити (ВІДЕО), фото-3
ФК «Черкаський Дніпро» шукає для себе гроші. Щоб вижити (ВІДЕО), фото-4
ФК «Черкаський Дніпро» шукає для себе гроші. Щоб вижити (ВІДЕО), фото-5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаський #дніпро #футбол #звернення
Оголошення
live comments feed...