• Головна
  • Сьогодні на Соборній площі покажуть історію українського державотворення у відео- та фотокадрах
17:20, 16 червня 2017 р.

Сьогодні на Соборній площі покажуть історію українського державотворення у відео- та фотокадрах

Фотолітопис, хронікально-документальний фільм, виставку про миттєвості української історії презентують сьогодні на Соборній площі Черкас. Дійство відбудеться в межах відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років, – повідомляють на сайті Черкаської облдержадміністрації.

Черкащани, зокрема, матимуть змогу переглянути прем’єру хронікально-документального фільму «ЗА УКРАЇНУ, ЗА ЇЇ ВОЛЮ! (миттєвості української історії)» відомого українського кінорежисера–документаліста Сергія Буковського, також відеоролик від Центрального державного кінофотофоноархіву України імені Гордія Семеновича Пшеничного «Черкащина у калейдоскопі історії». Окрім цього, можна буде оглянути фотовиставку «ПОСТАТІ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ РЕВОЛЮЦІЇ», «СТО ПЕРЕМОГ УКРАЇНИ (1917-2017)», фотолітопис «ЗА УКРАЇНУ, ЗА ЇЇ ДОЛЮ, ЗА ЧЕСТЬ І ВОЛЮ, ЗА НАРОД»,у якому зібрано та вперше опубліковано максимальний комплект фотоматеріалів часів Української революції 1917–1921 років.

В організації заходу беруть участь: Всеукраїнське товариство «Меморіал» імені Василя Стуса, Національна світлинотека «Українська мить», Мистецький фонд імені Короля Данила, Видавничий Дім «Ін Юре» за підтримки Черкаської обласної державної адміністрації. Співорганізатор заходу – Державний комітет телебачення і радіомовлення України.

Презентація відбудеться на Соборній площі міста Черкаси з 18.30 до 22.00.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #українська #революція #презентація
Оголошення
live comments feed...