• Головна
  • «Черкасиводоканал» просить містян використовувати питні фонтанчики за призначенням
11:50, 16 червня 2017 р.

«Черкасиводоканал» просить містян використовувати питні фонтанчики за призначенням

З проханням збереження власності громади – питних фонтанчиків, наше підприємство неодноразово зверталося до черкащан, – йдеться на сайті підприємства.

Підведемо підсумки.

Миття овочів та фруктів, особистих речей, дитячих іграшок, купання домашніх тварин, миття ніг, рук тощо. Крім таких випадків використання зафіксовано й вандальне поводження, а саме: відірвані краники (БК «Дружби народів»), пошкодження корпусу (парк «Сосновий Бір»), облиття фарбою (Алея Путейка) та найсвіжіше – чоловік вирішив, що буде доречним поголити обличчя в питному фонтанчику біля «Будинку торгівлі».

А самий ганебний випадок – підпал питного фонтанчика на території річкового вокзалу.

Шановні співвітчизники! Ще раз звертаємося до вашого світлого розуму. Будь ласка, використовуйте питні фонтанчики за призначенням. Вони встановлені за кошти громади, за ваші кошти, за кошти платників податків. Не будьте байдужими, робіть зауваження тим, хто неохайно користується ними, чи має намір пошкодити їх. Звертайтеся до поліції (за номером тел. 102), якщо бачите відверті хуліганські дії, які шкодять цим спорудам. У разі виявлення несправності звертайтеся до центральної диспетчерської служби нашого підприємства за тел. 37-35-33.

Європейське обличчя нашого міста – в ваших руках. У руках мешканців і гостей міста. Почніть із себе і не будьте байдужими до того, що навколо вас відбувається.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкасиводоканал #питні #фонтанчики #використання
Оголошення
live comments feed...