
11:20, 16 червня 2017 р.
До нас їдуть гості з Хмельницької міської ради переймати досвід Черкас
У понеділок, 19 червня, у залі засідань Черкаської міської ради (каб 206) відбудеться зустріч міського голови Черкас Анатолія Бондаренка з представниками Хмельницької міської ради. Делегацію у складі дванадцяти осіб очолюватиме секретар Хмельницької міської ради Кривак М. М.
Гості знайомитимуться з роботою Черкаської міської ради, Громадським бюджетом, програмами з енергоефективності, діяльністю Громадської ради та комітетами самоорганізації населення Черкас.
Також члени делегації відвідають Черкаський ЦНАП.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:07
22 червня
ТОП новини
Оголошення
02:18, 17 березня 2022 р.
02:17, 17 березня 2021 р.
02:17, 17 березня 2021 р.
02:17, 17 березня 2021 р.
00:37, 17 березня 2023 р.