
12:00, 14 червня 2017 р.
Прикордонники Оршанця вшанували загиблих в АТО колег (ФОТО)

У Навчальному центрі підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота провели реквієм за загиблими два роки тому прикордонниками. Про це повідомили у прес-службі Навчального центу, передає УНН-Центр.
Хвилиною мовчання військові вшанували полеглих прикордонників. До пам’ятника прикордонникам усіх поколінь персоналом Навчального центру було покладено квіти.


Довідково
Вранці, 14 червня 2014 року, в Маріуполі автомобільна колона прикордонників Навчального центру в районі заводу "Азовсталь" була обстріляна з засідки. Військовослужбовці направлялись для заміни своїх колег з Навчального центру. В ході протистояння загинуло п’ять прикордонників, ще сім отримали поранення.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:53
11 березня
ТОП новини
Оголошення
11:58, 9 березня
11:58, 9 березня
11:58, 9 березня
11:58, 9 березня
02:25, 17 березня 2024 р.