• Головна
  • Серед депутатів витає ідея створення КП «Дирекція пляжів»
09:44, 13 червня 2017 р.

Серед депутатів витає ідея створення КП «Дирекція пляжів»

У Черкасах планують створити нове комунальне підприємство, якому в подальшому передадуть міські пляжі, що нині перебувають на балансі "Дирекції парків". Про це повідомив секретар міської ради Олександр Радуцький, – пише ІнфоМІСТ.

За його словами, ідея зі створенням «Дирекції пляжів» існувала давно.

– «Дирекція парків» має займатися парками, а «Дирекція пляжів» відповідно – пляжами. Є різні ДБН по утриманню, які існують для парків і скверів, і є зовсім інші, окремі – для пляжів. Зона відпочинку і там, і там, але з дещо іншими напрямками. Тому є така ідея зараз серед депутатів. Такі підприємства утворюються рішенням сесії міської ради. У нас зараз є елементи інфраструктури, як-от «Пушкінський» пляж, які ми можемо передавати новоствореному підприємству, – сказав він.

Радуцький каже, що теоретично нове КП може бути створене протягом місяця. Він зазначає, що спочатку підприємство буде дотаційним, але запевняє, що з часом воно стане самодостатнім. Радуцький називає це інвестицією в інфраструктуру міста.

– Якщо в приватного підприємця закінчиться термін оренди пляжу, то «автоматом» ця територія стає міською, і потраплятиме в підпорядкування комунального підприємства. Може так статися, що, наприклад, половина пляжів буде в комунальників, а половина – в приватників. Це дасть можливість влаштувати змагання: комунальні пляжі стануть прикладом для приватників, – вважає він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #депутати #ідея #дирекція #пляжів
Оголошення
live comments feed...