
17:30, 12 червня 2017 р.
Рятувальники звільнили 12-річного хлопчика, який застряг на містку
У Черкасах, до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що 11 червня на вулиці Набережна під час прогулянки 12-річний хлопчина застряг на містку, – інформує прес-служба управління ДСНС України в Черкаській області.
Дитина під час гри перебігала місток, де оступилася і її нога потрапила в конструкцію містка. На місце пригоди одразу прибули рятувальники аварійно-рятувального загону спеціального призначення, які за допомогою спеціального обладнання звільнили малого з пастки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:07
22 червня
ТОП новини
Оголошення
02:19, 17 березня 2022 р.
00:36, 17 березня 2024 р.
02:16, 17 березня 2021 р.
02:17, 17 березня 2021 р.
02:16, 17 березня 2021 р.