• Головна
  • У Черкасах фестивалили роботи (ФОТО)
15:10, 12 червня 2017 р.

У Черкасах фестивалили роботи (ФОТО)

Фестиваль-презентація "LEGO_ROBO_CAMP" днями відбулася в черкаській гімназії № 9. Це було справжнє свято роботознавців та легоумільців. Подібний захід, де знайомили всіх охочих із робототехнікою, провели в Черкасах вперше. Кількасот дітей та дорослих знайомилися із можливостями навчання за допомогою роботів і наборів "Лего". В різних локаціях на учасників заходу очікували різнопланові заходи, – розповідають у департаменті освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

На фестивалі діяли такі зони: "Робознавці" – орієнтована на учнів 7-11 класів, де представляли гру роботів у футбол, сумо, слалом, розповідали про FIRST LEGO League та Олімпіаду WRO; "Юні інженери" – орієнтована на учнів 3-6 класів, де знайомили учасників із WeDo 2.0 на наборами "Наука і техніка"; "Дошкільнята" – орієнтована на учнів 1-2 класів, де дітки вивчали за допомогою "Лего" математику. Провели і виставку власних робіт: діти принесли моделі, зібрані із конструкторів "Лего". Кожен міг підійти і роздивитися, познайомитися із ними. Діяли також арт-зона та зона відпочинку, де створювали аквагрим.

У Черкасах фестивалили роботи (ФОТО), фото-1

"Сьогодні кожен міг самостійно покерувати роботом, зіграти ним у футбол, сумо чи слалом, дізнатися, як вивчати математику в початкових класах із конструктором чи як проводити експерименти й дослідження в старших класах за допомогою роботів", – розповів учитель гімназії, тренер команди "Kiborgs.UA" Микола Цимбал.

У Черкасах фестивалили роботи (ФОТО), фото-2

Активну участь у підготовці та проведенні заходу взяла команда гімназії "Kiborgs.UA", учасники якої нещодавно повернулися з чемпіонату робототехніки в Данії, на якому представляли Україну.

– Ми вирішили познайомити жителів міста та зокрема нашого мікрорайону з особливостями навчання з застосовуванням наборів "Лего" та можливостями робототехніки. Також презентували всі свої напрацювання, які вдалося втілити в життя за останні 5 місяців. Вдячні юним лего-конструкторам, які взяли участь у виставці лего-моделей. Приємно, що учасниками цієї виставки стали не лише учні гімназії № 9, але й представники інших навчальних закладів Черкас. Це означає, що тема робототехніки на сьогодні надзвичайно актуальна та цікава, – говорить учитель гімназії, тренер «Кіборгів» Андрій Стецюк.

У Черкасах фестивалили роботи (ФОТО), фото-3

Кожен міг самостійно покерувати роботом, зіграти ним у футбол, сумо чи слалом, дізнатися, як вивчати математику в початкових класах із конструктором чи як проводити експерименти й дослідження в старших класах за допомогою роботів.

Учасники фестивалю-презентації також танцювали, грали в ігри та просто цікаво, пізнавально й весело проводили час.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #гімназія9 #робототехніка #фестиваль-презентація
Оголошення
live comments feed...