Черкаські комунальники нарікають на містян за те, що ті витоптують квітники

Найбільше зусиль у літній період для дільниці, яка доглядає за Долиною троянд, докладається для збереження квітників, – інформують у КП «Дирекція парків».

Попри те, що частина троянд не перезимувала, наразі красу руйнують самі відвідувачі. Начальник дільниці № 3 КП "Дирекція парків" Сергій Буценко говорить, що все через пристрасть містян до фотосесій. Для них квітники – не фон, а безпосередньо місце фотографування.

– Таке враження, що там медом намазано! Ми їх доглядаємо, поливаємо, а люди витоптують, – розповідає він. – Щодня прибираємо 5-6 гілок з бутонами. Встановили таблички, але люди на них не зважають. Найбільше від відвідувачів страждають квіти поблизу вбиральні.

Цього року в Долині троянд на замовлення департаменту ЖКГ за кошти природоохоронного фонду висадили 116 трояндових кущів та садових рослин. Торік – біля 300.

Черкаські комунальники нарікають на містян за те, що ті витоптують квітники, фото-1

– Доглядати за трояндами – це насправді копітка робота, бо квіти досить тендітні, гілку чи бутон легко пошкодити, – додає заступник директора КП Андрій Куча. – Тому хотілося, аби відвідувачі дбайливо ставилися до краси, створеної нашими працівниками.

Так, КП "Дирекція парків" звертається до відвідувачів із проханням відпочивати у паркових зонах екологічно: не зривати квіти та не заходити на територію квітників.

https://www.facebook.com/DyrPark/
черкаси квітники долина троянд витоптують
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии