Черкаському аеропорту загрожує закриття

Facebook / Валерій Мироненко, Владимир Безуглый
Facebook / Валерій Мироненко

Через намагання змінити директора обласне комунальне підприємство "Аеропорт Черкаси" може не встигнути отримати сертифікат аеродрому. Про це йдеться у заяві профспілкової організації від імені колективу підприємства, – розповідає ВІККА.

Профспілка звернулася до обласної ради з вимогою втрутитись у ситуацію, щоб не допустити закриття летовища. До 27 червня 2017 року, у зв’язку з закінченням терміну дії сертифікату аеродрому, підприємство має подати необхідний пакет документів і заявку на сертифікацію за підписом директора Олени Качуріної, посада якої затверджена Державіаслужбою України і яка несе повну відповідальність за сертифікацію.

Нещодавно група депутатів обласної ради ініціювала вибори та змінила директора підприємства. Але цю кандидатуру не затвердила Державіаслужба України, що є необхідним елементом призначення на посаду, а відтак цей кандидат не має права підпису і не може нести відповідальність за сертифікацію.

У профспілці наголошують: через політичні дії окремих політиків підприємство взагалі опинилося під загрозою закриття. Тому колектив просить облраду розслідувати цю ситуацію та передати результати до Національного антикорупційного бюро України з метою визначення корупційної складової деяких депутатів у цьому питанні.

http://vikka.ua
черкаси аеропорт закриття
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии