• Головна
  • Черкаському аеропорту загрожує закриття
14:50, 9 червня 2017 р.

Черкаському аеропорту загрожує закриття

Facebook / Валерій Мироненко

Facebook / Валерій Мироненко

Через намагання змінити директора обласне комунальне підприємство "Аеропорт Черкаси" може не встигнути отримати сертифікат аеродрому. Про це йдеться у заяві профспілкової організації від імені колективу підприємства, – розповідає ВІККА.

Профспілка звернулася до обласної ради з вимогою втрутитись у ситуацію, щоб не допустити закриття летовища. До 27 червня 2017 року, у зв’язку з закінченням терміну дії сертифікату аеродрому, підприємство має подати необхідний пакет документів і заявку на сертифікацію за підписом директора Олени Качуріної, посада якої затверджена Державіаслужбою України і яка несе повну відповідальність за сертифікацію.

Нещодавно група депутатів обласної ради ініціювала вибори та змінила директора підприємства. Але цю кандидатуру не затвердила Державіаслужба України, що є необхідним елементом призначення на посаду, а відтак цей кандидат не має права підпису і не може нести відповідальність за сертифікацію.

У профспілці наголошують: через політичні дії окремих політиків підприємство взагалі опинилося під загрозою закриття. Тому колектив просить облраду розслідувати цю ситуацію та передати результати до Національного антикорупційного бюро України з метою визначення корупційної складової деяких депутатів у цьому питанні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #аеропорт #закриття
Оголошення
live comments feed...